Новости Украины

Аскольд С. Лозинський – ГОЛОДОМОР – підсумок заходів з вшанування пам’яті.

Spread the love

Аскольд С. Лозинський – коротка біографія

https://genshtab.info/%D0%9B%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%90%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%B4

Черговий рік чергове вшанування Голодомор геноциду 1932-33 років. Щороку залишається все менше вцілілих свідків, але, сподіваємось, у всьому світі все більше люди усвідомлюють цю найбільшу трагедію українського народу. инськ
За українським законодавством остання субота листопада присвячена цьому святкуванню. Визнання того, що це була спроба геноциду, не викликає сумнівів. Український вчений історик, демограф чи правознавець не заперечує, що це був геноцид українців. Все ще лише близько 20 інших країн прийняли таке рішення. Ті, хто неохоче або мовчить, повністю з політичних мотивів. Політика, однак, не здатна підірвати чітке юридичне визначення відповідно до міжнародної декларації провідної міжнародної структури світу Об’єднані Нації. 
Цифри представлені дуже просто: Населення Української РСР 1 січня 1932. 32, 680, 700 осіб; народження в 1932-33 1, 252, 700; народження 1934 88, 200; народження 1935 417 000;  народження  1936  533, 700. Разом 34, 972, 300 Населення Української РСР 1 січня 1937 р. 27, 851,000.  Чистий збиток 7, 121, 300.Усі вищевказані номери взяті з радянських архівів професором історії  Київського державного університету Володимиром Сергійчуком та були підтверджені іншими науковці. 
Оскільки Голодомор спустошив насамперед села та українців насамперед становило населення сіл, їх понад 7 мільйонів приписувати українським загиблим не було б перебільшенням. Тим не менш, слід враховувати не українців та середній рівень смертності. А всього 15% було б точним, якщо не більше ніж точним для не українців і середня смертність (середній рівень смертності в усьому світі коливається близько 7,5%,) таким чином кількість українців, які постраждали від Голодомору в УРСР 6, 052, 850.                                                                                                                                          
Існує консенсус, що сягає обчислення  британського історика Роберта Конквеста додатково близько 1 мільйона українців у межах Радянського Союзу, але за  межами Української РСР загинули від Голодомору. Таким чином, просто поставте число Українських жертв Голодомору понад 7 мільйонів.  Поки все далі дослідження вітається та заохочується, але 7 мільйонів мають бути загальноприйнятими. 
Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» в Києві провів  конференцію у вересні як особисто, так і онлайн, за участю істориків та правознавців. Конференція встановила, що під час Голодомору загинуло 10,5 млн українців  в УРСР та решті Радянського Союзу. Це визначення може і буде перевірятися. 
Національний комітет США з поінформованості про Голодомор-геноцид докладає зусиль зібрати мемуари тих, хто пережив Голодомор, що дуже чутливо до часу через вік тих, хто вижив. Також намагаються скасувати Пулітцерівську премію нагороджений репортером The New York Times Волтером Дюранті, який виявився  безсоромним сурогатом для радянської влади.
Світовий конгрес українців формує мережу нащадків Голодомору. 
Українці Канади намагаються включити термін Голодомор до Вебстера та інших словників англійської мови. 
Усі зусилля важливі, і їх потрібно більше, щоб виправити історичне утаємничення, складене нашими поневолювачами, і зберегти пам’ять про жертв, як і ми вшановуємо і оплакуємо їх смерть. 
Майже тридцять років тому спільними зусиллями Української католицької єпархії Стемфорда, штат Коннектикут, та Українського конгресового комітету Америки в співпраця з Нью-Йоркською архиєпархії Римо Католицької Церкви пам’ятна  панахида відбулася в соборі св. Патріка на 5-й авеню та 51-й вул. Нью-Йорк. Українська Православна Церква Сполучених Штатів Америки була запрошена та взяла участь. Ми не пропустили рік. Цьогорічна служба  відбудеться у суботу, 27 листопада 2021 р., о 13:00. Приходьте, приводьте сім’ю і друзів, а також ваші маски, оскільки собор буде заповнений українцями, а також туристами Нью-Йорка. Подібні заходи заплановані по всьому світ. 
Кожен із нас повинен хоча б запалити свічку і помолитися в суботу, 27 листопада 2021. Нехай буде вічна їм пам’ять! 13 листопада 2021 року                                                           

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

29 − 21 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.