Новости РФ,  Украинские организации в РФ

Різдво у Сірому клині

Spread the love

Цього разу Центр української культури “Сірий клин” публікує з “Архівного часопису” матеріал про святкування Різдва Христова, яке відбулося 15 січня 2017 року.

За старою доброю традицією «Сірий Клин» святкує новорічні та різдвяні свята. Зазвичай такі святкові концерти організовуються для родин, близьких друзів центру та всіх тих, кому цікава українська культура.

Учасники «Сірого Клину» разом з театрально-художнім гуртком «Цвітень» на чолі з Недашківською Тетяною Анісімовною влаштували справжнє різдвяне українське дійство! Найбільш активні учасники центру – Жигуліна Галина Родіонівна та Блізнова Лідія Григорівна, написали сценарій. А діти театрального гуртка не лише гарно грали у спектаклі, але й зачитували вірши.

На світлинах та відео, які зробив керівник центру Сергій Винник, можна побачити яскраву виставку з рушниками та серветками, які власноруч вишивали члени центру «Сірий Клин», святковий стіл, ікони та Вертеп з малечею. Все це є невід’ємними атрибутами різдвяної української хати.

Глядачі схвально сприйняли мелодичні й одночасно веселі колядки та українські народні пісні, які співали учасники хору української національної пісні «Сірий Клин» під керівництвом Ольги Глотової.

Особливим гостем цього свята був Отець Дмитро – священник української греко-католицької церкви. Після концерту він щиро подякував за душевну та затишну рідну атмосферу, яку створили учасники СЦУК «Сірий Клин» та «Цвітня».

«Неважливо, як і де ви святкуєте Різдво – важливо те, що при цьому відчуває ваше серце».

Geplaatst door Українська громада в Росії op Zondag 3 maart 2019
https://www.facebook.com/ugrUWC/videos/pcb.541831876336182/276043859956418/?type=3&ifg=1&tn=HH-R&eid=ARCfK78hirOtry3L7X3TAzQyl7cOGsacp4WLej2k8DDM8luoAaJM-PC9mJTiDJrFDxDoe1nWBbDWcP7F

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × 2 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.