Украина борется

Андрей Таран – Анамнез выполненного задания. ( антология Парипса ).

Spread the love


ВНИМАНИЕ !!!!!
ЭТА ГРУППА СФОРМИРОВАННА ДЛЯ ВЫЯВЛЕНИЯ И НЕЙТРАЛИЗАЦИИ ПРОТЕСТНОГО АКТИВА В УКРАИНСКОЙ ДИАСПОРЕ РФ И УПРАВЛЯЕТСЯ РАБОТНИКАМИ УПРАВЛЕНИЯ ВНУТРЕННЕЙ ПОЛИТИКИ.

Контакты для конструктивного общения – Закрытые группы –

UKRRUS.ORG – https://web.facebook.com/groups/252068928816149/

Украiньска громада в Росii – https://web.facebook.com/groups/497873940731976/?ref=bookmarks

Открытая группа – Гражданский Совет – форум – https://web.facebook.com/groups/dekabristforum/

ПОСТ ПУБЛИКУЕТСЯ ПОВТОРНО.

Итак – просто разберём начертанное персонажем по фамилии Парипса, с остервенелым усердием выполнившего задание вышестоящих органов. )

1 – первый абзац – “Шановні Фейсбуківці, вітаю Вас!
Забігаючи наперед констатую, що цю інформацію подаю з великою неохотою. Але справа в тім, що за останні три тижні мені поступило чимало запитів через ФБ, є-мейл, телафонічно на одну і ту ж тему, мовляв, що то за группа в мережі ФБ «українці в казахстані», хто ініціатор її створення, і яка її мета, невже такі ви немічні, що потребуєте негайної допомоги і т.п.…
Відповім чесно – я і сам не можу зрозуміти, що то за нісенітниця є… Але, як кажуть, диму без вогню не буває.”

  • Общее впечатление – как будто находишься на съезде КПСС.)) И с “неохотою”….и “обеспокоенная общественность”….и практически “вынужден” человек высказать своё “глубокое возмущение”….ничего не напоминает? С такими оборотами речи по “заданию партии” раньше “клеймили” разного рода “отщепенцев” и “врагов народа”. ) Так что плохого, что создана группа “украинцы в Казахстане”? Она кому то мешает или это кем то запрещено? Если да, почему не сказать – КОМУ мешает….и КЕМ запрещено? КТО возмутился её созданием? У кого – нибудь есть ответы на эти вопросы ?
    ВЫВОД – человек написал это либо руководствуясь оскорблённым тщеславием или по чьей то просьбе, чтоб остановить движение нежелательной темы.

2 – второй абзац – “Як мені стало відомо під час роботи 11 Конгресу СКУ в м. Києві (я не зміг там бути), чи то тодішній президент СКУ, чи уже новий кандидат на цю громадську посаду, запропонували у склад керівництва СКУ ввести таку собі громадську посаду: регіональний віце президент СКУ (регіон: Казахстан, Киргизстан та Сибір Росії, щоправда не знаю яка сааме Сибір). На мою думку, це щось подібне, на схрещування вужа із їжаком. А кандида- том СКУ на цю «екзотичну» посаду запропонувало п. Винника з м. Омська. Зібралися представники Росії та Казахстану і розпочали обговорення кандидатури, але це перейшло в сварку. Частина росіян заявила байкот своєму співгромадянину, констатуючи, що він себе ні чим не проявив, громади фактично не має. Крім того, сфальсифікував склад делегації на Конгрес і не зрозуміло яким чином і хто клопотав та за які здобутки, про його нагароду медаллю СКУ Св Володимира.”

  • СОГЛАСЕН – формировать таким образом регион – не лучшая идея, но скорее всего, и все это понимают, что такие решения принимаются, когда на территории функционируют фейковые “организации”, находящиеся под контролем администрации и не дающие развить инициативу “от земли”. Выпад в сторону Винника – это личное дело Парипса, но  при чём тут автор поста, к делам организаций, действующих в РФ ? Как он может о них судить и давать оценки? Это – не понятно, кто нибудь разъяснит?

3 – третий абзац. “При цій сварці були присутніми пп. Чолій і Грод. Але при підтримці частини росіян та чотирьох казахстанців, обрано було Винника і медаль за ним залишили. Ну і став собі діяти новообраний «регіональний посадовець СКУ», в мережі ФБ появилвся группа «українці в Казахстані» на чолі з такою собі Елліною Вікторівною» (далі «ЕВ»). Щоправда появляється інколи сумнів, чи то правда пише вона, бо в текстах тієї писанини проскакує, «я думав, я хотів».
Ну, а таким собі «рупором» по заклику вступати українцям – казахстанцям в группу, обралася українка одного із сіл Булаєвського району Північно Казахстанської області Марія Іваненко, вона ж і голова Булаєвської української громади. Вона розсилає заклики на весь Казахстан, волаючи, – прошу вступати в группу, мовляв, будемо працювати по-новому і перспективно… Слід зазначити, що п. Іваненко активна в своєму районі, але не менш активна і в мережі ФБ: поширює майже усі матеріали, інколи не розбирачи про що там, на постійні основі виставляє світлини, до вона сама зафіксована і особливо з видатними особами. Сама ініціонує створення і охоче вступає в нові групи у т. Ч. І сумнівні. Так до створення «українці Казахстану», булла активним «зазивачем» в группу «Алея українських діаспор».
А тим часом «ЕВ» разом з п. Винником волають, що допоможуть українцям Казахстану в активізації нашої громадської роботи, просуванню української культури і захисту своїх пра та інтересів». Уже в перших публікаціях ставлять нам задачу у створенні молодіжних та жіночих організацій, аргументуючи, що ми велика сила – сягаємо біля мільйону українців Казахстану… І звідки ці «доброжелателі» беруть таку бредову інформацію? Сьогодні на просторах Казахстану уже мешкає менше 300.0 тисяч українців.”

  • Ну…..что тут скажешь…..почему человек решил, что диалог, рабочий конфликт и “свара” в рамках цивилизованного разговора – это плохо – не понятно. Как по мне – так это выявляет проблемы в коллективе и их носителей – и помогает их решать, для того, чтоб двигаться дальше.

4 – четвёртый абзац – “Отут би співініціатору створення сумнівной групи п. Іваненко, розповісти про досягнення респбубліканської Асамблеї народу Казахстану під проводом її голови Н. А. Назарбаєва, дякуючи якій, тільки українські громади створені (крім Кизилординської області) в усіх областях, мм. Алмати, Астані. А в невеликих та сільских районах налічується біля 80 філій. А стосовно молодіжних та жіночих організацій, які планує нам створити Винник, а у цому готова допомогти Іваненко, то вони на багато років запізнилися. Адже виходячи із стратегії Асамблеї та її Положення, при кожній українській громаді працюють: молодіжне крило, рада матерів, рада старійшин, рада громадської злагоди. 
Правда, чого гріха таїти, дуже мало, але все-таки є поодинокі громади, котрі надто погано працюють, є і така, яка складається лише з одного голови. А хто в ці сумнівні групи спішить,адже у кожній області, місті, багатьох сільських районах є громади і поле діяльності для реалізації своїх духовних та культурологічних інтересів. Це в першу чергу обіжені з якихось обставин, ті, що вірять таким Винникам, Іваненкам та їм подібним в райське буття. Є й такі, що не розыбравшись в суті справи, побачивши в мережі абриватуру: « українці» та ще й Казахстану, теж заглянули сюди. А де кому охота посіяти смуту. Але, як говорять – кожному своє…
Образливо те, що деякі «збоку причетні до Асамблеї», як один пан з Південного Казахстану, спішить чимось засвітитися в групі, звинувачуючи Асамблею, мовляв, у мене і ще у де кого – є питання до асамблеї… при цьому пригадує про факти 4-5 річної давності про гоніння колишнього голови української громади Алмаатинської області. І це потрібно було чекати стільки часу, щоб висловити і навести тінь на устої Асамблеї на цілий світ у цій сумнівній групі.
Хоча у мене особисто є протоколи зборів українців Алмаатинської обласної громади, де двічі розглядалися заяви їх молодого керманича про переобрання з посади голови. А сам тодішні голова написав, що ця справа не для мене.”

  • Ну…..вот это всё прямым текстом . И ЗАЧЕМ этот пост….и “КТО ПРИКАЗАЛ”….вообще то – должно быть стыдно взрослому человеку и “украинцу” так явно и недвусмысленно определиться информатором и агентом влияния в украинском движении, поддерживая последовательно антиукраинскую политику правительства и аннексию Крыма. Хотя….о каком “стыде” тут можно говорить, когда чел на глазах у удивлённой публики в АП Кахахстана, начал терять контроль над подведомственной темой. ))

5 – пятый абзац – ” Але дальше про наполегливі, але надумані дії групи. Доходить до сміху! 17 грудня згадана раніше »ЕВ» написала, а Іваненко поширила в групі на ФБ отаке: « Відбулась зустріч регіонального віце-президента СКУ та представника української громади в Казахстані». І далі:
«У місті Омськ 14 грудня відбулася зустріч регіонального віце-президента СКУ Сергія Винника та заступника голови центру української культури «Світанок» у Республіці Казахстан міста Петропавлівськ, Марії Іваненко….»
Ну дійсно «важливіша історична подія в житті Казахстану та Росії». При тому п. Іваненко уже присвоїла собі і титул «заступника голови обласної української громади», хоча є головою української громади села. Та й дивує, хто наділив її повноваженнями бути представником Казахстану у такій «історичній» зустрічі, та взагалі в усій цій комедії.
Далі в тій писанині тлумачиться Винником про створення нових прогресивних умов для діяльності українців Казахстану у т.ч. знову про молодіжні та жіночі організації і т. п.
Далі автор повідомляє: «У свою чергу, М. Іваненко висловила бажання та готовність співпраці в цьому напрямку».
Прочитавши цю ахінею, я зробив висновок, що п. Іваненко, являючись активістом районної Асамблеї та буваючи на заходах обласного українського товариства «Світанок» та заходах обласної Асамблеї, або не знає що там робиться, або там нічого не має, що є в обласних Асамблеях, виходячи із Стратегії АНК та її Положення.
Але може бути і третє, п. Винник на прикладі великого комбінатора, який обіцяв шахістам містечка, Васюки зробити – Нью Васюки та Нью Москву, обіцяє й для п. Іваненко зробити по такій же схемі знаменитим її Балаєво.
Але прикро, що представники СКУ не порадились з нами – керівниками українських громад Казахстану, чи потрібен нам такий собі « наглядач» по лінії СКУ, а тим більш «поміч» від Винника. Не врахували у цій справі і думку самих керівників українських громад Сибіру. Потрібно було б і більш детально перевірити сигнали і присутніх делегатів Росії, котрі не гативно висловлювалися на адресу Винника та його сумнівні дії.
Представники СКУ можуть де в чому звинуватити і мене, мовляв, врахували думку Казахстану через його делегатів. І в де чому будуть праві, бо делегати таки були: п. Іваненко з двома своїми односельцями та по одному представнику с м.м. Караганди та Шимкенту, хоча наша квота сягала – 100 делегатів.”

  • советской методичке  “очернение” по заданию вышестоящих органов…)))) Естественно – без фактуры и аргументации. Думаю – Сергей Винник – тут сам разберётся.

6 – шестой абзац – “На жаль останніми роками на заходи СКУ, УВКР, СУМО, МІОКУ ми не можемо скомплектувати повноцінну та якісну делегацію. А обставина – одна і банальна – матеріальна неспроможність наших людей та відсутність коштів у громад на цю справу. Між Казахстаном та Україною не має посажирського залізничного зв’язку. Наприклад у поточному році для того щоб прийняти участь в роботі 11 Конгресу необхідно було витртатити на авіоквитки з Казахстану до Києва та назад, в середньому – 500 долярів + 150 зелених –реєстраційний внесок для СКУ. Не рахуючи помешкання та харчування. 
Саме з цих обставин керівники наших громад та достойні активісти не мають змоги приймати участь в таких важливих заходах.
Віддаючи належне героїні групи – п. Іваненко, яка є приватним підприємцем (що давно їх обєднує з підприємцем п. Винником), починаючи з 6 Всесвітнього Форуму українців і завершуючи цьогорічним 11 Конгресом, за її проханням, ми рекомендували її за цей період учасником усіх заходів вище згаданих Українських надбудов. Але побачене, почуте там, вона, на жаль, не використала на користь української спільноти українців Північно Казахстанської області, а вирішила шукати приватне лідерство іншими шляхами.”

  • Плач “ярославны”….дело то понятное….никто не думал откладывать деньги с грантов от правительства Казахстана на билеты для поездки в Киев….на фига – дело то не прибыльное. ) Могу только дать совет Михаилу – грамотней вести свои дела и не “подставляться ” под кураторов – а то по шляпе надают. ) Прибыль – плохой “советчик” в общественных делах.

7 – седьмой абзац – “Ну, а стосовно п. Винника, Павлодар і Омськ – судіди, мають спільний красень – Іртиш, але на стосунки з нами не йде. Якщо насправді у нього є чому повчитися, запізнати діяльність молодіжних, жіночих громад і взагалі діяльність керованої ним української громади, за що, гадаю, нагородили його нагородою СКУ, то ми (і я безпосередньо) готові перейняти накопичений досвід і розповісти, що не по заслугах критикують Вас, п. Винник співгромадяни та коллеги по українській справі.
Щоправда на ФБ керманич групи, «Вірний зі Стародубщини» вирахував і друкує рейтинги українських громад Росії та їх керівників. Не звернув увагу. Як оцінив він діяльність громади м. Омська і персонально п. Винника. 
То ж пане Винник, такий собі «наглядач та наставник» для українців Казахстану, разом з партнером по сувмісному бізнесу п. Іваненко, і ваші найближчі однодумці, раджу вам:
1. Не каламутьте панове воду! Вона і так каламутна в Іртиші та ріках Сибіру.
2. Краще візьміть правильник в СКУ, як працювати у такому випадку. Гадаю, що в СКУ, просто забули проінструктувати «новонародженого свого «регіонала», на нашу голову.
3. Тепер достемно переконався у вашому прагнені до самовитого лідерства: п. Винник ні як не може посісти посаду керманича українців всієї Росії, гадаю що і у Казахстані Ви будете зайвим. Хіба, що для ріалізації своїх амбіцій, разом з п. Іваненко могли б податися в сусідні Монголію чи Китай, там теж є українці, а громад либонь не має. Там цілком буде вигідно для бізнесу та втілення своїх амбіцій.

  • Интересная связка с «Вірний зі Стародубщини” – но мы ее разберём отдельно, как и “рейтинги” данного клиента. Всё остальное – это отработка лояльности перед заказчиками статьи – тут всё понятно.

8 – восьмой абзац – “Друзі по ФБ!
1. Вибачайте за таку довжилезну писанину. Але хотів відповісти на всі поставлені до мене питання, стосовно «історичної новини» – группу українців Казахстану.
2. Більше не хотілося б вести розмову на цю неприємну тему. Тому уклінно прошу більше не задавайте про це запитаннь.
3. Періодично в мережі ФБ інформую про проведені нами українські заходи та виставляю світлини. Все це роблю, щоб друзі по ФБ знали та бачили, що ми знаємо, чиї ми діти і де наше родинне коріння.
Вдячниі колективним членам нашої Асоціації – українським громадам Карагади і Астани, котрі теж не пасуть задніх. Маю надію, що нашому прикладові послідують і іншу громади в Казахстані. Адже у них не менш є чим поділитися.
4. Виходячи з розділів ФБ: «Подобається», «Поширити» , бачимо, що наші матеріали цікаві Вам. За це щиро вдячні усім Вам! Ми і далі будемо на зв’язку з Вами.
Слава Україні! Героям Слава!
З глибокою пошаною, Михайло Парипса”

  • Тоже – всё предельно ясно – нагадил, не охото получить по лицу – посему – быстренько в кусты….с надеждой, что всё рассосётся. Не рассосётся. ) На вашей репутации, Михаил Парипса – теперь большой жирный крест для каждого приличного человека. Кстати, Михаил Парипса – вы когда написали “героям слава” – вы надеюсь не себя имели в виду? или просто в этот момент в зеркале собой любовались? )))

МОИ ВЫВОДЫ.
1 – статья откровенно заказная.
2 – Парипса – находится под полным контролем “компетентных органов”.
3 – Так, как после майдана украинская диаспора является проблемой для любого тоталитарного режима – и её пытаются держать под контролем, то зацикленность украинских организаций Казахстана не на провластную “ассамблею”, а на неподконтрольное СКУ вызвало озабоченность и претензии конкретно к Парипсе, что тот потерял контроль над ситуацией.
4 – Уверен – эта статья должна стать “могилой” для её написавшего, что в принципе и случилось. 
Вот теперь – СЛАВА УКРАИНЕ !

PS – ” СПЕЦПРОПАГАНДА” – профессиональная ложь штатных и внештатных  работников специальных служб в фашистском, либо тоталитарном  государстве, цель которой – дезориентация граждан в общественно – политической жизни и очернение протестного актива. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 × 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.