Украинские организации в РФ

Сергій Винник – Моя відповідь.

Spread the love

Від редакції: Цим текстом відкриваємо публікацію низки матеріалів, покликаних протистояти спробам розхитати ситуацію в українському громадському середовищі Росії, що намагається зробити певна група осіб. Внаслідок політики російської влади в українському питанні український громадський майданчик став полем для деструктивної роботи антиукраїнських сил, компетентних органів з метою не допустити формування реальної організаційної структури українських громадських організацій. В звязку з цим навколо українських організацій почали з’являтися персоналії, діяльність яких викликана хворобливими амбіціями, схильністю до інтриганства, маріонетковою сутністю, необхідністю виконання покладеної на них місії і скерована на внесення розколу в громадський рух, вихолощення його патріотичної складової . При цьому вістря критичних наскоків спрямовано на активних представників української громадськості, які проводять конструктивну діяльність з метою обєднання і активізації українського руху вРосії. Наша мета – окреслити мету і завдання української громадської роботи утвердити етичні норми поведінки членів українських організацій в українському громадському середовищі, виробити методи і критерії оцінки діяльності колег, привнести в роботу моральну відповідальность за сказане і зроблене перед широким загалом української громадськості. Ця стаття Сергія Винника дає відповідь закидам на його адресу, спростовує безпідставні звинувачення і може бути основою для запитань у подальшому до тих осіб, які підтримують, розповсюджують необгрунтовану і недостовірну інформацію. Редакція докладатиме зусиль, щоб нейтралізувати деструктивні маніпуляції і провокаційну діяльність амбітних честолюбців, підставних маріонеток, засланих “козачків” в середовищі українських громадських організацій Росії. Слава Україні!

Доборолися! Добалакались!
Досварилися, аж гримить!
Україно, чи ти була колись
незалежною хоч на мить:

від кайданів, що волю сковують,
від копит, що у душу б’ють,
від чужих, що тебе скуповують,
і своїх, що тебе продають?!

Прости мені, мій змучений народе,
Що я мовчу. Дозволь мені мовчать!

Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе, 
І тільки змії кубляться й сичать. 
Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні. 
Злість рухає людьми, але у бік безодні.
Ліна Костенко
🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦

🇺🇦 Дорогі друзі! 🇺🇦

Ми дуже тішимося нагодою, що можемо з Вами розділяти наші успіхи і досягнення. Нам затишно на душі від того, що є рідні земляки, які так само як і ми пишаються своєю Батьківщиною і радіють її досягненням навіть за її межами.

Протягом 25 років українці Омської регіональної громадської організації “Сибірського центру української культури “Сірий Клин” не лише підтримували українську культуру, мову та традиції, але й успішно закликали і об’єднали багато людей та молоді навколо цього. Адже цьому є багато доказів.

Нещодавно на просторах Фейсбуку прокотилася хвиля замовлених статей, які вказали на мою бездіяльність. Звісно, такі речі, м’яко кажучи, неприємні, перш за все тому, що вони неправдиві. Тим більше, деякі люди, які подавали недостовірну інформацію дуже добре знають роботу як особисто мою, так і “Сірого Клину”.

Вважаю, що немає сенсу виправдовуватися. Я просто приведу контраргументи, медіа-докази про те, що було досягнуто нашою громадою під час мого перебування її головою. Наша аматорська діяльність отримала схвалення Світового Конгресу Українців.

Варто зазначити, що з жовтня 2018 р. керівником СЦУК “Сірий Клин” є Божескул Юрій Дмитрович, тому що я склав повноваження у зв’язку з тим, що у травні 2018 року мене було обрано на посаду голови “Міжрегіональний український конгрес”. Тим не менш ми продовжуємо працювати в дружньому колі.

Дякую тим, хто не піддається на провокації, не сприймає недостовірну інформацію. Хотілося б думати, що таким “інформаторам” повинно бути соромно. Адже не годиться сіяти розбрат між співвітчизниками, тим більше, якщо така сівба грунтується на неправді.

З цього моменту ми починаємо регулярні публікації в рамках “архівного часопису” про нашу минулу і теперішню діяльність.

Ми будемо вдячні кожному однодумцю та кожній підтримці!

Слава Україні!

З повагою до вас,
Сергій Винник.

Наш архів відкриває дуже патріотична та чіпляючи за душу публікація.

10 березня 2014 року діти дитячо-юнацького мистецького театрального гуртка «Цвітень»,  під керівництвом Недашківської Тетяни Анісімовни, влаштували захід до 200-річчя з дня народження великого українського поета та художника Т. Г. Шевченка.

Протягом заходу хлопці та дівчатка в українському вбранні зачитували вірши національного митця. На захід було запрошено усіх бажаючих. Так, були присутні учасники Сибірського Центру Української Культури «Сірий Клин» та керівник центру Винник С. О., батьки та родичи виступаючих дітей, друзі й ти, хто небайдужий до творчості Т. Г. Шевченка.

Те, як діти змогли чуйно й самовіддано зачитати вірши – лише завдяки неоціненій праці художнього керівника – Недашківської Тетяни Анісімовни.

Недашківська Тетяна Анаісімовна дуже віддана душею людина до України, українського слову, культури й мистецтва загалом. За освітою Тетяна Анісімовна – вчителька російської мови та літератури, яка має дуже велику повагу як серед колег, так й серед всього активу СЦУК «Сірий Клин». Вона не лише творча за запальна особистість, але й дуже добре господарочка і саме та жінка, з якою можна розмовляти «по душам». Ми дуже пишаємося тим, що саме такі люди виховують наше покоління. Адже лише завдяки Тетяні Анісімовні, її самовідданості української справі, багато людей переконалися в тому, що українське мистецтво є вартим того, щоб його розвивати й підтримувати навіть в далекому Сибіру. – Справа в тому, що майже усі діти гуртка «Цвітень» є або колишніми учнями (тобто звичайні російськи діти) Тетяни Анісімовни, або просто дітьми, які навчаються в школі, де вона дуже довго працювала. Зусилля, які прикладає Тетяна Анісімовна – навчити читати українською, гарно обіграти образи у віршах та зв’язати це все з вдалими рухами, подолати скромність перед публікою – це все неоціненні заслуги, за що ми висловлюємо величезну вдячність!

Додаткова інформація про Недашківську Т. А.: http://ou40.omsk.obr55.ru/files/2018/10/28а.pdf

Отже, наприкінці заходу, дітям було вручено грамоти від керівника СЦУК «Сірий Клин», який разом з іншими учасниками центру та колегами в якості журі оцінювали виступи хлопців та дівчат. Приємно бачити дитячи задоволені обличчя, які посміхаються та радують запальними очима! Ми на цьому не зупиняємося! Чекайте ще на наступні публікації!


Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

× 6 = 54

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.