Новости РФ,  Новости Украины,  Украинские организации в РФ

Допомога українським політв’язням

Spread the love

Будемо разом

У швидкому плині часу події швидко міняються. Нагадаємо, що у 2016р. в Криму ФСБ затримала 9 «українських диверсантів», які «готували теракти» в Криму. «Командиру диверсійної групи» Євгену Панову дали 8 років ув’язнення в колонії суворого режиму. Його відправили етапом в Омську область. Теракти віртуальні, а тюрма реальна.

Довго не було відомо, в якій колонії перебуває Євген. Зрештою зусиллями громад-ської організації «Об’єднання родичів політв’язнів Кремля», яку очолює брат Євгена Ігор Котелянець, українських активістів Омська вдалося дізнатися, де знаходиться в’язень.

Побутує вираз «культура поза політикою», але життя показує, що це не так. Українські громадські активісти Омська, члени центру української культури «Сірий клин» взяли на себе місію опікуватися українським політв’язнем Євгеном Пановим.

Бувший до недавнього часу головою «Сірого клину» Сергій Винник з передачею відвідав Євгена Панова, який зараз фактично знаходиться на передньому краї боротьби за незалежність України. Сподіваємось, що Євгену ця підтримка і привіт від мами Віри Василівни додасть снаги, сил до часу, коли він звільниться через обмін заручниками.

Сергій Винник біля тюрми
Вміст торби

Акція допомоги українським в’язням продовжується. Збір коштів координує Людмила Мельник. Карта Сбербанку 2202 2013 5482 3631.

Валерій Семененко

26 лютого 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

− 6 = 1

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.