Новости Украины

Володимир Василенко: Мета Росії – тотальне знищення України!!!

Spread the love

Володимир Василенко: Сьогодні, лише лінивий не говорить про те, що існують ворожі та недружні відносини між Росією та Україною, але мало хто задумується, яка ж природа цього конфлікту між Україною та Росією. Якщо ми уважно проаналізуємо історію і нинішній етап українсько-російських відносин, то ми можемо прийти до висновку, що Росія, російська владна еліта, російська еліта в широкому сенсі, російське суспільство вважають України своїм екзистенційним ворогом, не просто ворогом, а екзистенційним ворогом, і це повинні усвідомити всі – керівництво держави, провідна українська еліта. Остаточна мета поточної російської політики ліквідація незалежної державності України, знищення України як суб’єкта міжнародного права та як геополітичної реальності. Вибудовуючи нашу політику з Росією, нашу внутрішню політику, ми повинні виходити з цього положення. Це факт, це не моя вигадка, якщо ми цього не зробимо, ми адекватних заходів ніколи не будемо вживати та планувати. Реалізувати цю свою мету Росія прагне шляхом війни, і ця війна розпочалася не 20 лютого 2014 року, вона розпочалась більше 300 років, триває зараз, і триватиме доти, доки перемогу у цій війні не одержать одна із сторін. Я сподіваюсь, що перемогу отримає Україна. Історична місія України полягає у тому, щоб знищити цю імперію. У свій час, українська еліта (кін. 17 ст. – поч. 18 ст.) зробила дуже багато для становлення російської імперії та російської державності і тепер історична місія України – зруйнувати цю імперію. Війна, яку зараз веде Росія, яку часто також називають гібридною війною, насправді має 2 складники:

1) збройна агресія;

2) гуманітарна агресія.

Я можу сказати, що це таке: збройна агресія – (мета – фізичне знищення, сторони, проти якої чиниться збройна агресія); мета гуманітарної агресії – знищення національної ідентичності населення і знищення її остаточно. Країна може зазнати поразки внаслідок збройної агресії, але вона неодмінно звільниться і відновиться, якщо буде збережено її ідентичність – однак, якщо країна втрачає свою ідентичність, вона ніколи не відновиться і ніколи не стане знову незалежною державою. Із збройною агресією все зрозуміло, однак я хотів би, щоб присутні зрозуміли, що таке гуманітарна агресія. Гуманітарна агресія має 4 складники:

1) мовно-культурна війна, яку Росія веде весь час проти України;

2) інформаційно-пропагандистська – зараз лише лінивий про це не каже, однак це лише один аспект;

3) війна проти Української історичної пам’яті;

4) конфесійна війна.

Оце чотири складники гуманітарної агресії. Якщо гуманітарна агресія закінчується успішно проти якоїсь держави, то держава просто зникає. Висновок: У протиборстві з Росією Україна може вистояти лише як Українська Україна, враховує лише власні сили, але одночасно спирається на своїх союзників та партнерів. Тому, надзвичайно важливий аспект – не тільки зміцнювати обороноздатність країни, а провадити притомну, адекватну гуманітарну політику, яка стане знаряддям боротьби проти знищення ідентичності нашої країни. Повністю виступ Володимира Василенка.

https://www.youtube.com/watch?v=SMis-… Прочитати можно тут.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/l… Повністю відео Форуму. Думки експертів.

Частина2. Форум “Стратегія миру та безпеки” від 30.10.2018.

https://www.facebook.com/YuliaTymoshe… Виступ Ю.Тимошенко.Частина1.

https://www.youtube.com/watch?v=rg4On…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

17 + = 23

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.