Uncategorized,  Новости Украины,  Свiтовий Конгрес Украiнцiв

СКУ. ПРЕСОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Spread the love
Директор Представництва СКУ в Україні взяв участь 
у ІІ Форумі мігрантів Української Греко-Католицької Церкви
З 5 по 7 жовтня 2018 р. Директор Представництва Світового Конґресу Українців (СКУ) в Україні Сергій Касянчук узяв участь та виступив на ІІ Форумі мігрантів Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) Центральної та Західної Європи на тему: “Діти і молодь в умовах творення новітньої української діаспори у Європі. Виклик і можливість для Церкви”.

На Форумі було детально обговорено питання про роль школи та церкви, душпастирства молоді та дітей, а також розвитку молодіжного руху в діаспорі.

У заході взяли участь представники духовенства УГКЦ, представники від владних структур України та громадських організацій країн Європи, зокрема Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ; Владика Йосиф (Мілян), Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ; Владика Борис Ґудзяк, Єпископ єпархії св. Володимира Великого в Парижі; представники Ватикану, представники Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міжнародного інституту освіти, культури і зв’язків з діаспорою Львівської політехніки, а також від таких молодіжних організацій, як Спілка української молоді та Пласт.

Особливими учасниками були українці, які проживають в Італії, Іспанії, Португалії, Франції, Великій Британії, Польщі, Бельгії, Нідерландах, Австрії, Греції, Естонії, Латвії та Молдові.

“Сьогоднішні діти та молодь з роками стануть основою українства в Європі, тому вже сьогодні важливо зберегти в їхній свідомості та душі українську мову та духовні і християнські цінності та вибудувати правильні орієнтири, виховати відданість батьківській землі, дати знання її історії, традицій та культури,” – заявив Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 57 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом та в 2018 р. набув статусу учасника міжнародної неурядової організації в Раді Європи.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

× 8 = 16

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.