Uncategorized,  Новости Украины

Семен Погорілий – Звернення Володимира Балух.

Spread the love
  1. Після винесення несправедливого вироку «суду» перед етапом до колонії український бранець кримчанин Володимир Балух звернувся до українців.

    Балух народився в 1971 році, був фермером. Після анексії українського Криму він відмовився від зміни громадянства, назвав свою вулицю “вулицею Героїв Небесної Сотні” і вивішував прапори України.

«Шановне українство!
Я звертаюсь до Вас в останні дні свого перебування в полоні в Сімферопольському СІЗО.
Далі – колонія…
На протязі останніх 22-х місяців моє фізичне і психічне виживання було неможливе без Вас, вашої щирої дієвої участі в моїй долі і долі моєї родини (Балух провадив тривале голодування).
Щиро дякую Всім за шалену підтримку!
Використавши останній шанс віднайти в каральній системі окупанта бодай шпарину, де б жевріли паростки здорового глузду або натяку на честь, я вирішив припинити режим голодування.Намагатимусь зберегти себе в цьому оксюмороні, але в жодному разі не робитиму це за будь яку ціну. Честь і гідність мого Народу, відстояні на Майдані ціною життів Героїв Небесної Сотні вартують і більше, ніж життя окремо взятого мене. Саме тому я не дозволю собі вживати їжу з рук окупанта і вдягнути його тюремну робу.
Розуміючи наслідки дієвого дотримання мною тексту цієї заяви, звертаюсь до Вас і прошу виконати свою останню волю: в разі фізичної або психічної смерті не залишати моє тіло на окупованій території. Місце перебування тіла лишаю обрати своїй родині, – я б волів, щоб це була сільська місцина на березі Дніпра неподалік Києва…
З непереборною вірою в щасливу долю України вручаю долю свою до рук Всевишнього.
Низький уклін всім, хто любить Українство, дбає про його збереження і розвиток!
… На чотири боки поклонюся
Складовим збору власної крові.
І з туманом на землю встелюся
Ефіром щастя синов’їй любові!
Слава Україні!
Щиро Ваш!»

Звернення політичного в’язня Володимира Балуха особливо актуальне сьогодні під час моменту істини. При значному розшаруванні українців Росії, яке можна оціночно визначити наступним чином.
1.Запроданці на зразок Безпалька, Ляха, … Щоправда і раніше такі особи з «гідністю» несли свої звання.
2. Раніше ніби активісти, затим під тягарем подій і завдяки легкості своїх принципів опинилися поруч з першими – Любченко з Казані, …
3. Показні активісти Скопенко з Москви,Ткаченко з Владивостока, … вишиванками, шароварами, ярмарками за крихти з владного столу підтримують тезу про міжнаціональну гармонію, «создание в многонациональной … благоприятной атмосферы для созидания и творческого сотрудничества, а также положительного имиджа России во всем мире» (з програми “Москва-город мира”, якою керує Скопенко).
Це ще півбіди, а подекуди такі активісти в тих же вишиванках, шароварах беруть участь в сумнівних заходах, мітингах типу «кримнаш». При цьому виникає питання, хто більше шкоди завдає українському руху в діаспорі, самій Україні.
11.10.2018

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 + 1 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.