Украинские организации в РФ

Григорий Полтовчанин – Нова мітла мете гірше старої.

Spread the love

Шабаш на мітлах в Культурному Центрі України в Москві!

Повернувся з відпустки з України, поцікавився, що там в Україському культурному центрі в Москві? Зайшов на сайт, почитати новини і обімлів! Так хотілося нового директора налупцювать по зашитій голові, яку я бачив минулого року на так званому святі Незалежності України в Центрі.
Дуже непристойні відгуки чую протягом року від тих, хто заходить на сторінку Центру. А це вже й сам одягнув подвійні окуляри, бо очам своїм не повірив. Помилка на помилці, помилкою поганяє. Цікаво, чи хтось вичитує матеріали перед тим, як оприлюднювати на весь світ на сайті? Корифей журналістики Юрченко бачив, що виставила на сайт «видатна українка» Скопенко? Чи вони із заспуником Бондарук і кадровичкою Черніковою йому так очі заливають «гарячими» напоями, що йому вже нічого не потрібно? А й чи було потрібно? І чи зрозуміло це нещасне Юрченя зачим воно сюди приїхало, на яку посаду, в яку країну?
Не треба далеко ходить. Подивіться останню публікацію про поїздку «видатної українки» Скопенко. По-перше, викликає сумнів сама мета поїздки під прикриттям української справи в діаспорі Росії, по-друге обидві республіки вже в заголовку названі й написані безграмотно. Далі – дивіться прикріплені файли, бо описати таку страшну кількість помилок не вистачить сил. Таке можна спостерігати в усіх публікаціях на сайті. Вечір «видатного гумориста» Праслова. Вже саме прізвище написане з помилкою. Він тепер Прасолов?
У так званому плані заходів, де відображена «бурхлива діяльність» «незмінних працівниць»: Бондарук, Чернікової, Скопенко – українська мова з російською перемішані до такої міри, що аж букви плутаються. На якій стадії сп’яніння писала цей план людина?
На сайті так прекрасно описана кімната Грушевського і Щепкіна, що цікаво стало, де ж вона знаходиться? Як і магазин Української книги? Зате за вказівкою Мельниченка не забули виставить на сайт Центру і піарить далі книги «великого Шевченкознавця», який спить і бачить ще й досі себе у кріслі директора, а перед Центром мріє встановити собі пам’ятник, і назвати Центр своїм ім’ям.
За керівництва Юрченка Центр скотився в таке болото, що « ні в сказкє сказать, ні в слух проізнєсті». Це – жах! Не даром у соціальних мережах пишуть люди, прислали керувати Центром українських ГНИД, які злигалися з тамтешньою шайкою-лєйкою (заступник Бондарук, кадровик Чернікова і «видатна українка» Скопенко). Все, що мало хоч якесь професійне підґрунтя – виживалося цими людьми заради грошей і посад. От і маємо: в Центрі залишилися одні «начальники», а працювати нікому. Усі відьми Центру ((заступник Бондарук, кадровика Чернікова і «видатна українка» Скопенко) на своїх мітлах з пляшкою «горючого» кружляють днями довкола кабінету Юрченка, а йому тільки того й треба.
А нещодавно до літаючих на мітлах додалася ще одна в ступі – дружина заступника Ухова, славнозвісного своїми походами на суди і фабрикацією документів… Чим займається – ніхто не знає, де робоче місце – не відомо, зате зарплату (і не маленьку), отримує вчасно, на курорти їздить регулярно. Все облюбовує кімнати центрівського готелю, розраховує, що там вона буде жити довго і «щасліво».
У Центрі з’явилася «нова форма роботи»: – «наливаймо, браття». Йдуть у відпуску – п’ють, приходять з відпустки– п’ють, йдуть у суд – п’ють, прийшли з суду – випили, вижили людину – замочили… Якщо раніше заступник директора Бондарук ховала пляшку біля правої ноги під столом у себе в кабінеті, а потім ховалася, закусуючи апельсинами, у номері в Юрченка, то зараз відкрито це все робиться у класі Української недільної школи імені Павла Поповича.
Головна «провидиця» Центру Чернікова займається чорною магією. Спочатку людину виживає, а потім сидить сутками при запаленій свічці читає молитви, і думає, що їй це допоможе, забуваючи, що всі її пакості повернуться їй назад і настане суд Божий.
Виникає багато питань до тих керівників, які тримають це кодло в Центрі. Складається враження, що вони такі ж самі.

Іштван Геді, Виктор Гиржов (Viktor Hirzhov), Наталя Литвиненко, Валерій Семененко. Елена Марченко (Elena Marchenko),@Лариса Билан

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

× 2 = 10

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.